czwartek, 21 sierpnia 2014

Powrót

Powroty z wakacji są jednak bolesne....szczególnie gdy są to powroty do pracy a nie do domu w którym czeka stęskniona babcia ( to w przypadku Wojtusia). Cały sierpień przeleciał nam spotkaniach z przyjaciółmi, mieliśmy gości, jedni wyjechali przyjechali następni, nie nadążałam momentami gdy terminy się zbiegały, z każdym chciałam się spotkać, bo widzimy się raz w roku i chciałoby się tak najnormalniej w świecie pobyć wspólnie.
Urlop się udał, pogoda nam dopisała, Wojtek szalał od rana do 23 wieczorem, praktycznie cały czas na świeżym powietrzu, część czasu spędziliśmy w Jastarni część nad jeziorkiem niedaleko domu. Wojtek uwielbia siedzieć w wodzie, jak rodzice zresztą więc wszędzie targaliśmy masę różnych dmuchanych piłek, materacyków, desek i pianek. Obecnie ulubiona zabawa w domu to robienie żagli z koca i pływanie na wersalce, babcia słyszy komendy " babcio, trzymaj żagle!".
Nie wiem czy to to świeże powietrze czy skok rozwojowy ale Wojtek urósł nam przez wakacje o 2 cm:) W gadulstwie dalej się rozwija. Udało mi się nadrobić zaległości czytelnicze, a że synek chodził ze mną do mojej biblioteki z zainteresowaniem to stwierdziłam, że już czas i na niego. I tak w sierpniu został zapisany do biblioteki dziecięcej, ma już swoją kartę, nabrał sobie książeczek, sam wybierał i czyta...oczywiście większość o dźwigach i koparkach, hahaha...
4 komentarze:

 1. My tez się zbieramy i zbieramy do tej biblioteki. Chyba muszę się zmobilizować jutro i zabrać Hanię :) Fajnie, że wakacje Wam się udały. Dobrze jest tak zregenerować się i wypocząć przed kolejnymi wyzwaniami. Ja jestem bardzo zmęczona, całą nasza kasę, energię ładujemy w budowę i czuję, że przydałby się jakiś oddech...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz zaczynamy remonty w mieszkaniu, które z racji braku kasy będą trwały pomału, w żółwim tempie aż do grudnia:)

   Usuń
 2. Ech! Wszyscy narzekają, że powrót z wakacji, to taka smutna konieczność. Jeszcze w podstawówce słyszałem: "Gdzie jedziecie? - Na wycieczkę! :) :) :) Skąd wracacie? - Z wycieczki :( :( :( "
  A ja prawie co roku jestem tak spragniony wycieczki, że jeszcze przed wyjazdem chciałbym z niej chociaż wracać ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzę w takim razie aby kiedyś się udało chociaż na kilka dni nabrać oddechu:)

   Usuń